top of page

Podujatia 

FLAMENCOVÝ POBYT V ANDALÚZII
www.ANDALUZIATRAVEL.sk​  a  www.FLAMENCO.sk  pozývajú

 

V spolupráci s AndaluziaTravel.sk môžete absolvovať aktívny tanečný flamencový pobyt v krásnom prostredí južného španielskeho regiónu Andalucia. Dovolenka s intenzívnym tanečným kurzom v reálnych situáciách a kolíske pôvodu.

 

Bonusy: 

- španielsky flamencový lektor  

jazykové okienko s turistickou španielčinou  

- poznávacie výlety do okolia


Pri platbe na mieste akceptujeme aj poukážky Edenred (Ticket), lokálnu menu Bratislavský Živec a Remedios Univerzálny Voucher.

www.flamenco.sk
www.flamenco.sk
BUBNOVACIE STRETNUTIE - workshop

16:00 až 19:00 (cca 3 hodiny) 

ZŠ Ružová Dolina 29, Bratislava

 

Na spoločnom bubnovani sa naučíme niečo o význame ticha v kontraste s úderom, o spojení so skupinou a naladení sa na toho druhého, o asertivite aj empatii. Odbúrame stres, potrénujeme rytmus, zapojenie sa do kolektívu, jeho prirodzené vedenie či presadenie sa vlastným sólom. Pocvičíme techniku aj rytmiku. Potom, nájdeme v sebe šamana. 

Bubnovanie je liečivé a blahodárne pôsobí na centrálnu nervovú sústavu. Je to pravdepodobne najstaršia forma aktívnej meditácie. Rytmus bubna otvára dvere do našich hlbín. Kriesi zabudnutých bohov a bohyne nášho vnútorného sveta.  

 

CENA:  5 EUR / cca 3 hodiny 

Flamenco Dance School​

www.flamenco.sk

FLAMENCO WORKSHOP s Danitom

FDS, ZŠ Ružová Dolina 29 (sretko pred kupaliskom Delfín), BA

 

Víkendový kurz flamencového tanca a rytmiky pre začiatočníkov a mierne pokročilých. OBSAH: 1.flamenco + 2.tap dance + 3.body clapping + 4.dychové cvičenia. Technika dupov, choreografia, koordinácia tela a rúk. Tanečné variácie  (tangos, jaleos, sevillanas).

 

 

 

 

 

CENA: 10 EUR / 2 hodiny alebo  30 EUR / 8 hodín (celý kurz)

Pri platbe na mieste akceptujeme aj poukážky Edenred (Ticket), lokálnu menu Bratislavský Živec a Remedios Univerzálny Voucher.

www.flamenco.sk

Flamenco Dance School​

www.flamenco.sk

www.flamenco.sk
KONCERT -  PONTE PARDO

MC Hlava 22, Bazová 9, Bratislava

 

 

V excentricky namiešanom drinku pre fajnšmekrov, Vám Ponte Pardo prinesú kombináciu žánrov: flamenco-pop-rock-jazz. Kapela má za sebou množstvo vystúpení a koncertov. Mala možnosť prezentovať sa na rozličných akciách, vrátane show Česko-Slovensko má talent, za účasti jej dvorného fotografa Jozefa Páleníka. V rámci súťaže Jazzovnica sa dostali až do finále, a v dueli zvíťazili so skladbou  Por.Lo.Bueno 

 

Charakteristickou črtou ich hudby je kontrast v striedaní jemných flamencových námetov s hrubou energiou flamenco-puro, tohoto nádherného Andalúzskeho fenoménu. Sú známi tým, že na svojich koncertoch ako platidlo akceptujú lokálnu menu Bratislavský Živec. Program koncertu obohatí hosťujúca tanečnica. 

Program: flamenco koncert Ponte Pardo a hostia - Vtipné Rozdanie Losovaných Cien - Latino DJ Fiesta. Fotografovanie na koncerte je bez predchádzajúcej dohody alebo uhradenia licenčného poplatku 20 eur zakázané. Na mieste akceptujeme Ticket Poukážky: Multi, Energy, Compliments, lokálnu menu Bratislavský Živec, a Remedios Univerzálny Gift Voucher. Rezervácie miest (sms): 0911 193382.

 

PODUJATIE PODPORILI: flamenco.sk aktuality.sk music4u.sk maminka.sk port.sk thedaily.sk musicpress.sk hlava22.sk slovakmagazin.sk radioviva.sk mc2.sk inspire-magazine.sk enjoyzazitky.sk livemusic.sk inba.sk gipsy.sk music-zone.eu kamdomesta.sk podujatie.sk eventim.sk bavtesa.sk predpredaj.sk gregi.net shiz.sk zlavomat.sk zamenej.sk

Flamenco Dance School​

www.flamenco.sk

bottom of page