top of page

Podujatia 

TABLAO FLAMENCO

Srdečne pozývame na flamencový koncert LIVE!. Spolu s vynikajúcimi umelcami sa predstavia tanečnice flamencových kurzov a hostia z Čiech!

Morenito de Triana - flamencová gitara
Mateo el Gallito - klavír, spev a tanec
La Companía flamenca Libu - tanec
Akadémia Zuzany Čorejovej - tanec

Toto tanečné tablao sa uskutoční ako oslava ukončenia Letnej flamencovej školy v Bratislave. Tešíme sa že nás bude hostiť príjemný priestor v centre Bratislavy Siedma struna. VSTUP : 10 EUR
pre rezerváciu prosím píšte na : tocaloflamenco@gmail.com

Tešíme sa na Vás! Z verejných zdrojov formou štipendia podporil Fond na podporu umenia.

TABLAO flamenco
www.flamenco.sk
BUBNOVACIE STRETNUTIE - workshop

16:00 až 19:00 (cca 3 hodiny) 

ZŠ Ružová Dolina 29, Bratislava

 

Na spoločnom bubnovani sa naučíme niečo o význame ticha v kontraste s úderom, o spojení so skupinou a naladení sa na toho druhého, o asertivite aj empatii. Odbúrame stres, potrénujeme rytmus, zapojenie sa do kolektívu, jeho prirodzené vedenie či presadenie sa vlastným sólom. Pocvičíme techniku aj rytmiku. Potom, nájdeme v sebe šamana. 

Bubnovanie je liečivé a blahodárne pôsobí na centrálnu nervovú sústavu. Je to pravdepodobne najstaršia forma aktívnej meditácie. Rytmus bubna otvára dvere do našich hlbín. Kriesi zabudnutých bohov a bohyne nášho vnútorného sveta.  

 

CENA:  XY EUR / cca 3 hodiny 

Flamenco Dance School​

www.flamenco.sk

FLAMENCO WORKSHOP s Danitom

FDS, ZŠ Ružová Dolina 29 (sretko pred kupaliskom Delfín), BA

 

Víkendový kurz flamencového tanca a rytmiky pre začiatočníkov a mierne pokročilých. OBSAH: 1.flamenco + 2.tap dance + 3.body clapping + 4.dychové cvičenia. Technika dupov, choreografia, koordinácia tela a rúk. Tanečné variácie  (tangos, jaleos, sevillanas).

 

 

 

 

 

CENA: XY EUR / 2 hodiny alebo  XY EUR / 8 hodín (celý kurz)

Pri platbe na mieste akceptujeme aj poukážky Edenred (Ticket), lokálnu menu Bratislavský Živec a Remedios Univerzálny Voucher.

www.flamenco.sk

Flamenco Dance School​

www.flamenco.sk

bottom of page